Македонски | Shqip | English |

24 дек. 00:47 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 vo odlicna sostojba

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 16:44 Автомобили , Кичево

Mercedes S320

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
17 дек. 12:16 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

39 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
17 дек. 11:53 Автомобили , Кичево

Toyota RAV 4 d

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 11:44 Куќи/Вили , Кичево

Kuka od 130m2 vo Kicevo

Број на соби: 4
Површина: 130
11 дек. 23:59 Автомобили , Кичево

KOMBE PEUGEOT BOXER

2 450 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
10 дек. 23:28 Куќи/Вили , Кичево

KUKA VO KICEVO

Број на соби: 8
Површина: 100
10 дек. 22:18 Куќи/Вили , Кичево

KUKA SO DVA PLLACA VO KICEVO

Број на соби: 1
Површина: 100
06 дек. 21:27 Станови , Кичево

STAN VO OHRID

21 500 ЕУР

Број на соби: 2
06 дек. 14:26 Автомобили , Кичево , Осломеј

Lancia Lybra 1.8 -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 22:35 Станови , Кичево

STAN VO KICEVO

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 дек. 14:16 Станови , Кичево

Stan vo Kicevo

Број на соби: 3,5
Површина: 80
04 дек. 08:32 Автомобили , Кичево

Fiat Punto

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток