Македонски | Shqip | English |

08 фев. 20:46 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz C 220 cdi

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
06 фев. 18:27 Автомобили , Кичево

MERCEDES-BENZ A170

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 14:59 Автомобили , Кичево , Осломеј

RENAULT ESPACE

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
05 фев. 22:52 Куќи/Вили , Кичево

KUKA I PLAC VO KICEVO

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
04 фев. 19:59 Автомобили , Кичево

Renault Laguna

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 14:38 Автомобили , Кичево

Seat Leon

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 11:41 Автомобили , Кичево

Mercedes E200 cdi 99g avtomatik

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 23:01 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo na odlicna lokacija

Број на соби: 5
Површина: 120
29 јан. 21:31 Автомобили , Кичево

NISSAN X TRAIL 2.2 DCI 4x4

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
27 јан. 21:13 Автомобили , Кичево , Другово

Renoault so defekt na lamela

450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 16:35 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Golf3 1.9 obicen dizel moze zamena

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
26 јан. 16:31 Автомобили , Кичево

Audi A3

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 16:25 Автомобили , Кичево

Opel astra

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 20:21 Автомобили , Кичево , Зајас

Seat Leon 1.9TDI FR

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 18:28 Куќи/Вили , Кичево

KUKA VO NASELBA IVANIDOL

13 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 јан. 16:48 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9 6 brzini

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
20 јан. 05:50 Автомобили , Кичево

Peugeot 207

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 16:46 Автомобили , Кичево

VW Golf 5

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
16 јан. 09:36 Автомобили , Кичево , Осломеј

Yugo 55

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
13 јан. 17:55 Автомобили , Кичево

Mazda BT50

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток