Македонски | Shqip | English |

06 дек. 14:26 Автомобили , Кичево , Осломеј

Lancia Lybra 1.8 -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 22:35 Станови , Кичево

STAN VO KICEVO

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 дек. 14:16 Станови , Кичево

Stan vo Kicevo

Број на соби: 3,5
Површина: 80
04 дек. 08:32 Автомобили , Кичево

Fiat Punto

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 17:16 Автомобили , Кичево

Opel Vectra

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 14:04 Станови , Кичево

Stan vo centarot na Kicevo

Број на соби: 3
Површина: 80
25 ноем. 19:11 Автомобили , Кичево

Mercedes E220 cdi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 14:38 Куќи/Вили , Кичево

KUKA OD 1000M2 VO BLIZINA NA DR PERO

Број на соби: 8
Површина: 100
21 ноем. 21:18 Куќи/Вили , Кичево

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 5
Површина: 100
16 ноем. 23:49 Автомобили , Кичево , Пласница

Opel Astra G 1.7td vo odlicna sostojba

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 19:56 Автомобили , Кичево

Hyundai Pony

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток