Македонски | Shqip | English |

10 јан. 10:56 Автомобили , Кичево

OPEL VECTRA KARAVAN

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 14:10 Автомобили , Кичево , Зајас

DAIHATSU FEROZA 1.6 STRANSKI

2 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
06 јан. 13:47 Автомобили , Кичево

VW Vento

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
04 јан. 16:34 Автомобили , Кичево

Honda Civic itno so povolna cena

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 16:43 Автомобили , Кичево , Пласница

Golf Plus carinet mk

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 јан. 03:17 Автомобили , Кичево , Зајас

Citroen Xsara 1.8i 16V Exclusive

2 990 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
31 дек. 17:42 Автомобили , Кичево

Volvo XC 60

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
30 дек. 16:36 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW VENTO

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 21:37 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9 tdi

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
27 дек. 01:18 Автомобили , Кичево

Audi A6 allroad

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 00:47 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 vo odlicna sostojba

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 16:44 Автомобили , Кичево

Mercedes S320

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток