Македонски | Shqip | English |

Вчера 08:55 Автомобили , Кичево

Audi A5 3.0 quattro

18 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 19:48 Автомобили , Кичево

BMW 330

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 14:50 Автомобили , Кичево , Зајас

Jeep Compass 4x4 2.4 Benzin Plin -08

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
17 јан. 11:53 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 180
17 јан. 04:08 Автомобили , Кичево

ALFA ROMEO 159 SW 1.9JTDM 16V

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 20:43 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 5
Површина: 110
16 јан. 19:32 Автомобили , Кичево

Ford Transit

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 17:18 Автомобили , Кичево

BMW 118 D Top Sostojba

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 16:46 Автомобили , Кичево

VW Golf 5

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
16 јан. 12:26 Автомобили , Кичево

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 09:36 Автомобили , Кичево , Осломеј

Yugo 55

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
15 јан. 12:19 Автомобили , Кичево , Зајас

Opel Kadett 1.5D Registrirana

700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 17:55 Автомобили , Кичево

Mazda BT50

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 16:34 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Centar

450 ЕУР

Број на соби: > 10
12 јан. 19:13 Автомобили , Кичево

Audi A5 3.0 TDI quattro MK

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 17:58 Автомобили , Кичево

BMW X5 XDRIVE 3.5D 7 Sedista

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 10:56 Автомобили , Кичево

OPEL VECTRA KARAVAN

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток