Македонски | Shqip | English |
21 мај 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

Вчера 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
21 мај 23:28 Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 мај 08:08 Куќи/Вили , Кочани

Kukja karabina

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
10 мај 00:43 Станови , Кочани

Se izdava stan vo Kocani

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 мај 14:53 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 9
04 мај 18:15 Куќи/Вили , Кочани

Se iznajmuva sprat od kuka 50m2

Број на соби: 3
Површина: 50
02 мај 01:41 Куќи/Вили , Кочани

Nova kuka vo Kocani

148 000 ЕУР

Број на соби: > 10
29 апр. 22:04 Станови , Кочани

Stan od 67m2 vo Kocani

Број на соби: 3
24 апр. 00:20 Станови , Кочани

Stan vo noviot Trgovski Blok B

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
13 апр. 21:22 Куќи/Вили , Кочани

KUKA ОД 510м2 POVOLNО

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 мар. 19:37 Станови , Кочани

Garsonjera nad katasterot

Број на соби: 1
12 мар. 13:31 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vednas vseliva vo Kocani

Број на соби: 4
16 фев. 19:47 Куќи/Вили , Кочани , Македонска Каменица

Kuka vo Makedonska Kamenica

37 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
16 фев. 13:54 Станови , Кочани

Se izdava stan vo Kocani

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 фев. 12:31 Станови , Кочани

Stan vo STRISANI

47 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
11 фев. 15:53 Куќи/Вили , Кочани

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 10
Површина: 160
Кон почеток