Македонски | Shqip | English |
21 мај 23:28
Link:
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

Вчера 21:17 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
22 мај 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
21 мај 23:28 Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 мај 08:08 Куќи/Вили , Кочани

Kukja karabina

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
09 мај 14:53 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 9
04 мај 18:15 Куќи/Вили , Кочани

Se iznajmuva sprat od kuka 50m2

Број на соби: 3
Површина: 50
02 мај 01:41 Куќи/Вили , Кочани

Nova kuka vo Kocani

148 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 апр. 21:22 Куќи/Вили , Кочани

KUKA ОД 510м2 POVOLNО

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
11 апр. 21:33 Куќи/Вили , Кочани

Kuka so deloven prostor od 130m2 vo Kocani

Број на соби: 4
Површина: 130
12 мар. 13:31 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vednas vseliva vo Kocani

Број на соби: 4
16 фев. 19:47 Куќи/Вили , Кочани , Македонска Каменица

Kuka vo Makedonska Kamenica

37 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
11 фев. 15:53 Куќи/Вили , Кочани

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 10
Површина: 160
05 фев. 19:35 Куќи/Вили , Кочани

KUKA NOVA GRADBA

Број на соби: > 10
11 дек. 12:59 Куќи/Вили , Кочани

Кuka na ul.Rajko Zinzifov dr.16 Kocani

21 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
26 ноем. 15:50 Куќи/Вили , Кочани

Кuka vo Kocani

72 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 ноем. 06:13 Куќи/Вили , Кочани

Kuka na ulica Osogovska vo Kocani

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 ноем. 11:44 Куќи/Вили , Кочани

Goren sprat od kuka vo Kocani

24 500 ЕУР

Број на соби: 6
05 ноем. 17:26 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo centarot na Kocani

Број на соби: 8
Површина: 180
22 окт. 08:03 Куќи/Вили , Кочани

Sprat od kuka vo Kocani

3 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
Површина: 80
10 окт. 12:45 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 10
06 окт. 20:39 Куќи/Вили , Кочани , Зрновци

Kuka vo Zrnovci

Број на соби: 5
Површина: 110
14 септ. 14:22 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

20 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 септ. 18:10 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
02 септ. 20:18 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani ekstra sredena

96 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 авг. 10:24 Куќи/Вили , Кочани

Kuka od 500m2 vo Kocani

79 000 ЕУР

Број на соби: 8
20 авг. 03:01 Куќи/Вили , Кочани

Kuka od 100m2 vo Kocani

Број на соби: 8
Површина: 100
27 јул. 18:42 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI

Број на соби: 3
18 јун. 20:24 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 8
06 јун. 17:01 Куќи/Вили , Кочани

Stara kuka so dvorno mesto Kocani

17 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 јун. 17:24 Куќи/Вили , Кочани

Kuka od 100m2 vo Kocani

45 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 100
03 јун. 13:02 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

22 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 мај 17:58 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 10
Површина: 200
20 апр. 23:16 Куќи/Вили , Кочани

Stan od 67m2 vo Kocani

Број на соби: 3
18 апр. 13:44 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
09 апр. 19:49 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani prva gradska zona

Број на соби: 3
Површина: 90
Кон почеток