Македонски | Shqip | English |
04 јан 21:01 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Volvo S40 1.6

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан 17:40 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

AUDI A4 2.0 TDI

12 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 сеп 12:46 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Lancia Ypsilon

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг 11:40 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Audi A4 PREDOBRA I SUPER CENA

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
28 јул 18:45 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Nissan X-Trail

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
25 мај 16:53 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Skoda Favorit plin benzin

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
25 мај 13:47 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Lancia Phedra 2.2jtd odlicna

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
26 апр 20:52 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Fiat Punto 1.2 benzin

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 ное 13:11 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

FIAT MAREA -99 MOZE ZAMENA

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
19 сеп 15:01 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Audi A4 -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
28 мај 12:42 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Yugo 55 -94

550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
05 апр 12:15 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

VW PASSAT 110KS -98

2 999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев 17:03 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Opel Corsa 1.0 so tri vrati -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
16 јун 22:34 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Ford Fiesta 1.1 -96

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
15 јун 12:53 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Ford Galaxy -03

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 23:56 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Ford Fiesta 1.1 benzin -96 REGISTRIRANA

799 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
20 апр 20:07 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

VW GOLF 5 1.9 TDI -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр 19:45 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

CHRYSLER PT CRUISER -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
06 мар 19:32 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Ford Fiesta 1.1 REGISTRIRANA DO 21 NOEMVRI

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
03 мар 16:45 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Daewoo Matiz -99

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев 16:46 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Ford Escort Ghia 1.8 -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан 15:35 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Opel Corsa 1.0 -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан 17:05 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Ford Fiesta 1.3 Benzin -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан 15:45 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Fiat Punto -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
07 јан 19:42 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Opel Omega 2.5 TDS -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан 22:32 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

BMW 320 -99 prekrasen

4 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток