Македонски | Shqip | English |

26 авг 13:02 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Peugeot 206 -02

1 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
26 авг 12:58 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Escort karavan

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг 10:56 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Chevrolet spark -06

600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
29 јул 13:21 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Аudi A3

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр 14:11 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Mercedes C220

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр 13:49 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW GOLF 6 2.0 TDI

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр 00:08 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Lancia Kappa 2.4 Jdt

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар 16:24 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW Golf 3 GTI 8v 2.0

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар 17:12 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

AUDI A4 S Line

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев 18:55 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Lancia Dedra so alarm itno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан 16:49 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

PEUGEOT 207

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек 19:41 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW Polo

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек 16:14 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW Polo itno

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек 22:52 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Audi A3

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт 00:50 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Opel Astra 1.7 DTI

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 22:17 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

SUZUKI SWIFT EXTRA 1.0

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
13 сеп 21:53 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Fiat Punto

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг 11:50 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Skoda Felicia 1.9d

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
26 авг 17:49 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Renault Megane

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
25 авг 20:10 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Chrysler Voyager

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 авг 07:11 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Mercedes-Benz 220

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 авг 13:12 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW Polo sdi 1.9

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток