Македонски | Shqip | English |
27 апр. 20:38 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Skoda Felicia

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 20:48 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Focus 1.6 disel

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
17 мар. 22:11 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Kia Sephia

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 13:27 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Opel Corsa

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 14:20 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Fiesta 1.1

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 13:24 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Audi A4 2.0tdi

12 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 13:02 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Peugeot 206 -02

1 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
26 авг. 12:58 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Escort karavan

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 10:56 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Chevrolet spark -06

600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток