Македонски | Shqip | English |
20 мај 21:41
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS NAVIGACIJA FULL

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

17 мар. 22:11 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Kia Sephia

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 17:01 Автомобили , Кочани

Opel Corsa 1.3 dizel Registrirana

Година: 2007
Километража: 40 000 - 44 999
15 мар. 16:53 Автомобили , Кочани

Skoda Felicia 1.3 registrirana

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 01:02 Автомобили , Кочани

SEAT IBIZA 1.4 TDI (NOV UVOZ)- 06

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
12 мар. 13:31 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vednas vseliva vo Kocani

Број на соби: 4
11 мар. 19:04 Автомобили , Кочани

Renault Megane 1.5 DCi 86ks

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 19:00 Автомобили , Кочани

SEAT IBIZA 19 TDI -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 13:45 Автомобили , Кочани

Mercedes Benz C220 CDI

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар. 12:14 Автомобили , Кочани

FIAT MAREA WEEKEND 2.4JTD ITNO

835 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 13:17 Автомобили , Кочани

RENAULT MEGANE 1.6 90HP SO PLIN

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 15:18 Автомобили , Кочани

Nissan X-Trail vo odlichna sostojba

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 22:42 Автомобили , Кочани

Toyota RAV4 D4D 2.0 85KW 116KS

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 21:33 Автомобили , Кочани

VW Golf 6 1.6 TDI Bluemotion

10 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
03 мар. 20:54 Автомобили , Кочани

HYUNDAI SANTA FE 4WD V6

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 20:09 Автомобили , Кочани

SEAT LEON 2.0 TDI 103KW-140KS STAKLO

6 666 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 19:29 Автомобили , Кочани

BMW 120D 120KW-163KS PERFEKTNO!!!

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 17:46 Автомобили , Кочани

HYUNDAI SANTA FE 4WD V6

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 15:40 Автомобили , Кочани

Land Rover Freelander

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 17:37 Автомобили , Кочани

Peugeot 106

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:57 Автомобили , Кочани

BMW 320 e46 -01

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток