Македонски | Shqip | English |
21 мај 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

15 мај 14:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP

9 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 14:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP ecoFLEX

12 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 14:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan 2.0TDI 140HP 4-MOTION

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE

12 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Toledo 1.6TDI 105HP

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
15 мај 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo 1.2 60HP

7 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
15 мај 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Octavia V-RS 2.0TDI 184HP DSG

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo 1.2TDI

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP DSG

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 14:55 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:55 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.7TDI 190HP

12 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:50 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP

10 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:50 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW New Beetle 1.4i 75HP LPG

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:49 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A7 3.0TDI 245HP QUATTRO

25 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:49 Претпријатие Автомобили , Кочани

RENAULT LAGUNA 1.9dCI 120HP

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 14:49 Претпријатие Автомобили , Кочани

Land Rover Range Rover Evoque 2.2ED4 150HP

23 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 14:49 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan SPORT & STYLE 2.0TDI 140HP 4-MOTION

18 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 14:49 Претпријатие Автомобили , Кочани

MERCEDES-BENZ C 200 CDI 122HP

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
15 мај 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Sharan 2.0TDI 140HP Bluemotion

11 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Sharan 2.0TDI BLUEMOTION

14 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Sharan 2.0TDI 140HP DSG BM

14 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Astra 1.3CDTI 95HP ecoFLEX

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 14:47 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat 1.6TDI 120HP BM

17 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 14:47 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A6 2.0TDI 190HP

23 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 65 000 - 69 999
15 мај 14:47 Претпријатие Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz CLA-Klasse AMG 200CDI 136HP

22 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
15 мај 14:46 Претпријатие Автомобили , Кочани

Chevrolet Captiva LS 2.0 127HP

9 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 14:43 Автомобили , Кочани

MERCEDES-BENZ S 350 CDI 235HP 4 MATIC FACELIFT

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:41 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Leon ST 1.6TDI 110HP DSG CHROME STYLE

10 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 14:41 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 GTD 2.0TDI 184HP

20 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:41 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo 1.4TDI 75HP

7 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 14:41 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo 1.4TDI 75HP

7 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
15 мај 14:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz C 220 BLueTEC Business 170HP

22 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 14:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP DSG

10 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 14:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW CC 2.0TDI 140HP

17 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 14:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0 TDi ULTRA 136HP

17 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat VARIANT 1.6TDI 105HP

9 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI ULTRA

20 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A6 Allroad ALLROAD QUATTRO 3.0TDI 240HP

13 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q5 2.0TDI 150HP

22 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat DSG 1.6TDI 120HP

18 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat DSG 1.6TDI 120HP

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW CC 2.0TDI 150HP BLUEMOTION

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI

21 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 14:34 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg R-LINE 3.0TDI

46 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток