Македонски | Shqip | English |
21 мај 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

15 мај 14:26 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Fox 1.2 55HP

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:26 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A8 4.2TDI 385HP V8T QUATTRO

39 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 14:26 Претпријатие Автомобили , Кочани

Citroen DS5 SportChic 2.0 HDI 180HP

17 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 Sportback 2.0 TDi 163HP

19 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 14:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 14:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW CADDY LIFE 1.9TDI 105HP

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 SPORT 3.5d X-Drive

19 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 14:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

Ford C-Max GRAND 1.6TDCi 116HP

9 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 14:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI 150HP

18 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
15 мај 14:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI

19 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 14:24 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Ibiza VAN 1.2TDI 75HP

7 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 14:22 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Leon ST CHROME & STYLE 1.6TDI 105HP

10 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 14:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Antara 2.0CDTi 150HP 4х4 EXCLUSIVE

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 1.6TDI 115HP DSG

12 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A8 QUATTRO 3.0TDI 258HP

46 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 14:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q7 QUATTRO 3.0TDI

61 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
15 мај 14:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A8 L 3.0TDI 250HP QUATTRO

36 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 14:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q2 S-LINE 1.6TDI 116HP

24 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
15 мај 14:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Ford Focus TURNIER 1.5TDCI 95HP

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 14:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI

12 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 14:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 6 1.6TDI 105HP

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 13:00 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 110HP

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 13:00 Претпријатие Автомобили , Кочани

Ford Focus TURNIER 1.5TDCI 95HP

9 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 13:00 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Caddy 1.6TDI 102HP

9 350 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 13:00 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q7 S-LINE FACELIFT 4.2TDI 326HP

18 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 13:00 Претпријатие Автомобили , Кочани

Hyundai ix55 3.0CRDi 240HP 4WD

10 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 12:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A3 AUDI A3 SPORTBACK 2.0TDI 140HP

9 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 12:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 170HP

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 12:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 105HP

11 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 12:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 105HP

11 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 12:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 3.0TDI

32 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 12:39 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf GTD 2.0TDI 170HP

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 12:39 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touran 1.6TDI 105HP

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 12:38 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION

17 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 12:38 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Superb 4X4 L&K 2.0TDI 140HP

17 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 12:38 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan 2.0TDI

17 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 12:37 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW up! 1.0 75HP

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
14 мај 18:54 Автомобили , Кочани

FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток