Македонски | Shqip | English |
21 мај 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

14 мај 13:22 Автомобили , Кочани

Opel Corsa 1.2 -08 so sistem za velosipedi Full

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 21:48 Автомобили , Кочани

VW TOURAN CROSS 2.0tdi 140ks

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 14:09 Автомобили , Кочани

Land Rover Freelander 4х4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 20:23 Автомобили , Кочани

PEUGEOT 307 1.6HDI 66KW -90KS

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 12:52 Автомобили , Кочани

Seat Leon 1.9 TDI - 77 KW 105KS

4 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 12:52 Автомобили , Кочани

VW Passat 1.9 TDI - 77 KW-105KS

6 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 08:08 Куќи/Вили , Кочани

Kukja karabina

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
11 мај 19:20 Автомобили , Кочани

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI COSMO 74KW 101KS

3 333 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 19:18 Автомобили , Кочани

FORD FOCUS 1.6TDCI 66KW -90KS

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 19:16 Автомобили , Кочани

CITROEN C4 1.6 HDI 66KW 90KS

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 11:35 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Citigo 1.0 68HP METAN G-TEC Active

5 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 10:37 Автомобили , Кочани

Renault Grand Scenic 2.0DCI 150KS Automatic 7Sed

9 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 00:43 Станови , Кочани

Se izdava stan vo Kocani

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 мај 14:53 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 9
Кон почеток