Македонски | Shqip | English |

24 дек. 10:22 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 110HP

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 17:20 Автомобили , Кочани

VW Polo 1.6

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
20 дек. 21:27 Автомобили , Кочани

Land Rover Freelander 4×4

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 15:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

Ford Focus TURNIER 1.5TDCI 95HP

9 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 15:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 1.6TDI 115HP DSG

12 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
20 дек. 15:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Caddy 1.6TDI 102HP

9 350 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 15:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q7 S-LINE FACELIFT 4.2TDI 326HP

18 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 15:31 Претпријатие Автомобили , Кочани

Hyundai ix55 3.0CRDi 240HP 4WD

10 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 дек. 15:31 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A3 AUDI A3 SPORTBACK 2.0TDI 140HP

9 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 15:31 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 170HP

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 15:30 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 3.0TDI 240HP

17 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 15:27 Автомобили , Кочани

TOYOTA RAV 4 D4D 136KS

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 14:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 105HP

11 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 14:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 105HP

11 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 14:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf GTD 2.0TDI 170HP

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 14:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touran 1.6TDI 105HP

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 14:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touran 2.0TDI 140HP Bluemotion Comfortline

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

KIA Sportage 2.0CRDI 112HP 4X4

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
20 дек. 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Sharan 2.0TDI 140HP Bluemotion

12 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 14:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 1.6TDI 105HP BLUEMOTION

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек. 14:55 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 AVANT 2.0TDI 177HP

15 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
20 дек. 14:49 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan 2.0TDI

18 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 55 000 - 59 999
20 дек. 14:49 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION

17 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек. 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Superb 4X4 L&K 2.0TDI 140HP

17 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 3.0TDI

32 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток