Македонски | Shqip | English |

20 дек. 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan 2.0TDI

17 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
20 дек. 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE

12 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек. 14:47 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Toledo 1.6TDI 105HP

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
20 дек. 14:47 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo 1.2 60HP

7 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
20 дек. 14:46 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Octavia V-RS 2.0TDI 184HP DSG

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 14:46 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 AVANT 2.0TDI

15 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
20 дек. 14:46 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo 1.2TDI

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 14:45 Претпријатие Автомобили , Кочани

Toyota Yaris 1.4D 90HP AUTOMATIC

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
20 дек. 14:45 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW up! 1.0 75HP

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
20 дек. 13:08 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP DSG

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 13:08 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
20 дек. 13:08 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Sharan 2.0TDI 140HP DSG BM

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 13:07 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Sharan 2.0TDI BLUEMOTION

14 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек. 13:07 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP

10 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
20 дек. 13:07 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW TOURAN 1.6 TDI 105ks BLUE MOTION-13

18 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
20 дек. 13:06 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP

13 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
20 дек. 13:06 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Citigo 1.0 68HP METAN G-TEC Active

5 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 13:06 Претпријатие Автомобили , Кочани

Chevrolet Captiva LS 2.0 127HP

9 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
20 дек. 13:06 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Ibiza 1.2TDI 75HP

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
20 дек. 13:06 Претпријатие Автомобили , Кочани

Skoda Rapid SPACEBACK 1.6TDI 90HP DSG

9 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
20 дек. 12:57 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP BM

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 12:57 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A6 3.0TDI

26 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
20 дек. 12:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Tiguan 2.0TDI 140HP SPORT & STYLE

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
19 дек. 12:47 Автомобили , Кочани , Зрновци

Opel Vectra 1.8

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 17:48 Автомобили , Кочани

VW TOUAREG 2.5 TDI

6 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 16:54 Автомобили , Кочани

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101KS -06 PERFEKTNA

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек. 21:23 Автомобили , Кочани

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW EU -04

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
12 дек. 17:55 Автомобили , Кочани

Opel Astra GTC 1.7 CDTi

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 дек. 15:17 Автомобили , Кочани

Audi A3 FACELIFT

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 10:29 Автомобили , Кочани

VW Golf 5 1.9

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток