Македонски | Shqip | English |

25 фев. 21:34 Автомобили , Кочани

VW TOURAN CROSS 2.0tdi 140ks

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
25 фев. 15:57 Автомобили , Кочани

BMW 530 D

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 21:11 Автомобили , Кочани , Зрновци

Mercedes-Benz 220 obicen diessel zacuvan

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 12:52 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz E 240 4matic

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
21 фев. 11:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI

19 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
20 фев. 18:12 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Audi A6

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 19:05 Автомобили , Кочани

Peugeot 307

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 01:01 Автомобили , Кочани

Audi А4 1.9tdi 110ps ITNO

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 22:29 Автомобили , Кочани

BMW X6 3.0d X-DRIVE

18 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 21:12 Автомобили , Кочани

Ford Focus 1.8 TDDI 90 ks

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 09:31 Автомобили , Кочани

PEUGEOT 207 SW 110KS D

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 12:54 Автомобили , Кочани

MAZDA 3 1.8 SPORT UNIKAT

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 12:50 Автомобили , Кочани

FORD FOCUS SPORT 1.6 TDCI 90KS SO SERVISNA

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
16 фев. 19:47 Куќи/Вили , Кочани , Македонска Каменица

Kuka vo Makedonska Kamenica

37 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
16 фев. 13:54 Станови , Кочани

Se izdava stan vo Kocani

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 фев. 10:58 Автомобили , Кочани

Opel Corsa 1.3 CDTI Eco Flex

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 10:45 Автомобили , Кочани

Opel Insignia 1.8 benzin plin

9 710 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 18:28 Автомобили , Кочани

VW TOURAN 2.0 TDI Automatik DSG 7 sedista

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:31
Линк
Станови , Кочани

Stan vo STRISANI

47 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
13 фев. 10:38 Автомобили , Кочани

NISSAN NV200 DCI

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 15:53 Куќи/Вили , Кочани

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 10
Површина: 160
11 фев. 13:51 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW PASSAT 5 1.9TDI 101HP 379016

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 13:29 Претпријатие Автомобили , Кочани

MAZDA 5 2.0TDI 110HP 7 sedista

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
11 фев. 13:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Astra 1.4 90HP

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток