Македонски | Shqip | English |
21 мај 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
20 мај 21:41
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS NAVIGACIJA FULL

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

20 апр. 21:21 Автомобили , Кочани

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 20:48 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Focus 1.6 disel

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
19 апр. 14:31 Автомобили , Кочани

ITNO VW PASSAT 1.9TDI -00

2 090 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 апр. 22:16 Автомобили , Кочани

Citroen C5 Odlicen avtomobil prv gazda MK tablici

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 18:47 Автомобили , Кочани

Toyota Corolla

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 15:33 Автомобили , Кочани

Renault Megane 1.9 dci

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:45 Автомобили , Кочани

Skoda Rapid

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 10:40 Претпријатие Автомобили , Кочани

Maserati Quattroporte Q4 3.0i 410HP

62 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
15 апр. 10:19 Автомобили , Кочани

SEAT ALTEA 1.9TDI

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 21:22 Куќи/Вили , Кочани

KUKA ОД 510м2 POVOLNО

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Кон почеток