Македонски | Shqip | English |
16 мар. 18:34
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW 118 D SPORT FACELIFT -08 FULL

5 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 15:57
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD FUSION 1,4 TDCI FACELIFT -07 FULL !

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

30 јан. 12:35 Автомобили , Кочани

VW TOUAREG 3.0 TDI 225ks EXCLUSIVE -08

28 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
29 јан. 22:24 Автомобили , Делчево

Peugeot 407 2.0HDI 136KS -05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 21:28 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz E 220 -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 19:58 Автомобили , Виница

Rover 414 i 1.4 benzin -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 19:56 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

ISUZU PICK UP -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 18:40 Автомобили , Кочани

Hyundai Atos KLIMA-98

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 14:18 Автомобили , Кочани

MERCEDES E 200 -97

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 17:12 Автомобили , Кочани

SEAT LEON 1.9 TDI -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
27 јан. 16:31 Автомобили , Кочани

AUDI A4 cenata ne e fiksna moze zamena-96

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
27 јан. 14:44 Автомобили , Кочани

Suzuki Swift -99 EVTINO

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
26 јан. 18:09 Автомобили , Кочани , Пехчево

Hyundai Accent 1.5 - 96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 21:51 Автомобили , Виница

Audi A3 tdi 1.9 -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
25 јан. 15:56 Автомобили , Берово

VW Golf 3 1.9 tdi -96

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
24 јан. 18:19 Автомобили , Делчево

BMW X5 -03

13 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
24 јан. 14:35 Автомобили , Виница

Audi A3 -02 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
24 јан. 13:25 Автомобили , Кочани

VW GOLF 4 1.9 TDI FULL -01

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 12:55 Автомобили , Кочани

VW POLO 1.4 TDI - 04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
19 јан. 21:47 Автомобили , Кочани

VW Lupo -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 12:25 Автомобили , Берово

VW Golf 3 1.9 tdi -96

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 21:24 Автомобили , Кочани

Mercedes Benz C220 CDI classik 143 ks -01

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток