Македонски | Shqip | English |
21 мај 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
20 мај 21:41
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS NAVIGACIJA FULL

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

10 апр. 09:08 Автомобили , Кочани

VW Polo 1.4 TDI 3,5l/100km -08 vo super sostojba

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 18:15 Автомобили , Кочани

Audi 2.5 TDI 1998 FULL OPREMA

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 21:20 Автомобили , Кочани

MERCEDES-BENZ E 270 CDI ELEGANCE ODLICEN

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
08 апр. 07:22 Автомобили , Кочани

VW PASSAT 2.0 TDI

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 17:31 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Seat izbiza vario

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 15:42 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz B150

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 14:44 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz C 200 CDI -99 vo super sostojba

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 11:41 Автомобили , Кочани

Citroen C4 dobro zacuvan

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 12:03 Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT BOXER -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 22:00 Автомобили , Кочани

FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
31 мар. 22:04 Автомобили , Кочани

Audi A6 2.5 TDI 110kw-150ks

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
30 мар. 19:13 Автомобили , Кочани

Fiat Brava Itno

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
28 мар. 00:33 Автомобили , Кочани

Ford Focus 1.6 90ks -06

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 60 000 - 64 999
22 мар. 19:37 Станови , Кочани

Garsonjera nad katasterot

Број на соби: 1
21 мар. 21:15 Автомобили , Кочани

OPEL ASTRA 1.7CDTI -05 COSMO STAKLO

3 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 19:47 Автомобили , Кочани

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI GERMANIJA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 19:31 Автомобили , Кочани

VW EOS -09 2.0 TDI 140 KS UVOZ FRANKFURT MK DOKUM

8 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 18:59 Автомобили , Кочани

VW GOLF VI 1.6 TDI 150 KS GTD DSG MENJAC7BRZINI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 20:22 Автомобили , Кочани

Seat Leon -11

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
20 мар. 19:06 Автомобили , Кочани

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток