Македонски | Shqip | English |

Денес 09:02 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW JETTA 1.9 TDI 105 KS STAKLO

4 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:02 Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD FOCUS 1,6 TDCI 90 KS FULL

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD FOCUS 1,6 TDCI OD GERMANIJA FULL OPREMA

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

OPEL ASTRA 1.3 CDTI FACELIFT -07 FULL

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

CITROEN C3 FACELIFT 1.4 HDI -08 FULL OPREMA

3 050 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW 118 D SPORT FACELIFT -08 FULL

5 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS SPORTBACK PERFEKTNO

4 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD FOCUS 1,6 TDCI UVOZ GERMANIJA UNIKAT

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD FUSION 1,4 TDCI FACELIFT -07 FULL !

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 KS FACELIFT -08 FULL

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:59 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q3 QUATTRO S-LINE 2.0TDI 184HP

25 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 10:41 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A8 4.2TDI 385HP V8T QUATTRO

39 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:34 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Passat 8 2.0TDI 150HP

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 10:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo 1.4TDI 75HP

7 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:29 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW up! 1.0 60HP

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 10:27 Претпријатие Автомобили , Кочани

Citroen DS5 SportChic 2.0 HDI 180HP

17 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:27 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 Sportback 2.0 TDi 163HP

19 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 3.0TDI BLUEMOTION 245HP

23 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 13:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW PASSAT 2,0 TDI 140 KS HIGHLINE PERFEKTEN

5 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 21:10 Претпријатие Автомобили , Кочани

FIAT CROMA 1,9 MJET MOTOR -06 FULL OPREMA

2 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 21:10 Претпријатие Автомобили , Кочани

FIAT BRAVO 1.6 MJET 120 KS -08 FULL OPREMA

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток