Македонски | Shqip | English |

Денес 12:42 Автомобили , Кочани

Fiat Punto

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 01:57 Автомобили , Кочани

AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:31 Автомобили , Кочани

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:52 Автомобили , Кочани

Rover Maestro

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:55 Автомобили , Кочани

VW PASSAT 1.9TDI 105KS - 06god TOP SOSTOJBA

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:38 Автомобили , Кочани

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:55 Претпријатие Автомобили , Кочани

SEAT ALTEA 1,9 TDI 105 KS -06 EKSTRA

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:34 Автомобили , Кочани

BMW 120 carineto do registracija

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:26 Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI 150ks Design VIRTUAL COCKPIT FULL

26 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:38 Автомобили , Кочани

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 10:50 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz CLS 350

9 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF VI 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE -09

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 3.0D 235 KS - 07

12 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:31 Претпријатие Автомобили , Кочани

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS -05 PERFEKNA

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:08 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Chevrolet Cruze

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 20:40 Автомобили , Кочани

FIAT PUNTO 1.2 98.000 KM NOVO

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
17 мај 20:36 Автомобили , Кочани

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS BUKVALNO KAKO NOV

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 19:40 Автомобили , Кочани

FORD GALAXY 1.9 TDI 116 KS REDIZAJN

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 19:40 Автомобили , Кочани

MERCEDES-BENZ C 270 CDI AVANTGARDE

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 19:18 Автомобили , Кочани

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 19:10 Автомобили , Кочани

BMW 530 D 184 KS

1 390 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 18:32 Автомобили , Кочани

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 17:44 Автомобили , Кочани

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 17:22 Автомобили , Кочани

VW GOLF 7 1.6 TDI

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 15:57 Автомобили , Кочани

AUDI A8 3.0

29 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 15:45 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF 5 PLUS 1,9 TDI -05 BIXENON FULL

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток