Македонски | Shqip | English |
15 јун 19:36 Автомобили , Кратово

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 13:30 Автомобили , Кратово

VW GOLF

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 18:15 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.9

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 19:48 Автомобили , Кратово

Fiat Punto

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
08 мај 23:40 Автомобили , Кратово

Daewoo Tico

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр 11:45 Автомобили , Кратово

Renault Megane

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
18 апр 18:27 Автомобили , Кратово

Hyundai Accent

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр 01:34 Автомобили , Кратово

Hyundai Accent

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
12 апр 13:24 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 080 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр 22:53 Автомобили , Кратово

Avtomobili

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр 10:49 Автомобили , Кратово

Fiat Stilo JTD 1.9

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар 22:25 Автомобили , Кратово

VW PASSAT

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар 13:46 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар 17:46 Автомобили , Кратово

Punto odlicno malo vozilo

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар 22:13 Автомобили , Кратово

Audi A4 1.9tdi so desan volan

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар 20:32 Автомобили , Кратово

Renault Clio 1.5 dci

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев 22:51 Куќи/Вили , Кратово

Kuka vo Kratovo

12 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 фев 11:49 Автомобили , Кратово

Peugeot 306

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан 10:03 Автомобили , Кратово

PASSAT 1.9 110KS UVOZ OD SVAJCARIJA

3 333 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
13 јан 03:26 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток