Македонски | Shqip | English |
01 апр. 22:53 Автомобили , Кратово

Avtomobili

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 10:49 Автомобили , Кратово

Fiat Stilo JTD 1.9

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 22:25 Автомобили , Кратово

VW PASSAT

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 13:46 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 17:46 Автомобили , Кратово

Punto odlicno malo vozilo

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 20:32 Автомобили , Кратово

Renault Clio 1.5 dci

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 22:51 Куќи/Вили , Кратово

Kuka vo Kratovo

12 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 фев. 11:49 Автомобили , Кратово

Peugeot 306

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 10:03 Автомобили , Кратово

PASSAT 1.9 110KS UVOZ OD SVAJCARIJA

3 333 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 11:55 Автомобили , Кратово

Citroen C5 1.6 hdi vtr so desen volan

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 16:17 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 12:34 Автомобили , Кратово

Fiat Panda

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
03 јан. 13:08 Куќи/Вили , Кратово

APARTMAN VO KRATOVO

Број на соби: 3
Површина: 70
27 дек. 01:31 Автомобили , Кратово

Opel Vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
14 дек. 21:07 Куќи/Вили , Кратово

Povekenamenska semejna kuka

Број на соби: 6
Површина: 200
14 дек. 18:50 Автомобили , Кратово

VW Vento

2 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 21:00 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 11:45 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 23:15 Автомобили , Кратово

VW Passat

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 00:05 Автомобили , Кратово

Opel Omega

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 20:38 Автомобили , Кратово

DAEWOO NUBIRA ODLICNA

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 23:02 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток