Македонски | Shqip | English |
04 апр. 18:24 Автомобили , Кратово

Fiat Stilo

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 18:24 Автомобили , Кратово

Fiat Stilo

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
31 мар. 17:58 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 20:24 Автомобили , Кратово

VW Golf 4 1.9 tdi 110ks

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 18:20 Автомобили , Кратово

Citroen C3 Pluriel

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
20 мар. 14:09 Автомобили , Кратово

Mercedes S320 -96

Година: 1996
Километража: 450 000 - 499 999
03 мар. 14:49 Автомобили , Кратово

VW GOLF 4 1.9 TDI -00

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 10:12 Куќи/Вили , Кратово

Kuka vo Kratovo

Број на соби: 7
Површина: 200
04 јан. 22:22 Куќи/Вили , Кратово

Kuka 120m2 vo Carina maala

Број на соби: 6
Површина: 120
29 дек. 18:54 Автомобили , Кратово

Audi A4 1.9

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 18:45 Автомобили , Кратово

Audi A4 1,9 -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 04:36 Автомобили , Кратово

VW Touareg -04

8 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
21 ноем. 00:46 Куќи/Вили , Кратово

Stara kuka vo Kratovo

Број на соби: 4
Површина: 110
Кон почеток