Македонски | Shqip | English |
25 апр. 22:00 Куќи/Вили , Кратово

Stara kuka vo centarot na Kratovo

5 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 апр. 17:48 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.4mpi 44 kw registrirano -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 22:44 Автомобили , Кратово

Opel Omega 2.5 tds -99

1 900 ЕУР Price Reduced

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 20:12 Куќи/Вили , Кратово

Stara kuka vo centarot na Kratovo

5 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 апр. 11:36 Автомобили , Кратово

Audi A4 2.0 TDI -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 15:45 Автомобили , Кратово

Ford Fiesta 1.4 tdci -04 full

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 21:47 Автомобили , Кратово

MERCEDES E 220 -97

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 17:02 Автомобили , Кратово

Alfa Romeo -03

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
05 јан. 20:04 Автомобили , Кратово

RENAULT SCENIC -04

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 21:35 Автомобили , Кратово

Lada Niva 1.7 4x4 -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
19 дек. 09:36 Автомобили , Кратово

Daewoo Tico -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
06 дек. 21:57 Автомобили , Кратово

VW PASSAT 1.9 TDI 90 KS FULL OPREMA -97

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 14:27 Куќи/Вили , Кратово

Kuka od 90m2 vo Kratovo itno

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
11 ноем. 13:35 Автомобили , Кратово

BMW 320d 136KS REGISTRIRANO -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток