Македонски | Shqip | English |

Вчера 21:53 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.4TDI PERFEKTNO

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 21:53 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 1.9TDI 110KS UNIKAT

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:53 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES ML 320CDI

10 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:53 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.7CDTI SPORT

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:26 Автомобили , Крива Паланка

VW Passat V 1.9 TDI 131ks

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:24 Автомобили , Крива Паланка

OPEL MERIVA 1.3CDTI -05

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун 15:23 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 307 1.6 HDI 90KS FACELIFT

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун 12:09 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A4 2.0 TDI 140KS UNIKATNO VIKEND PROMOCIJA 06

5 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун 21:43 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0TDI 140ks 6BRZINI XSENON EDNO VO MK

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун 18:29 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Skoda Fabia 1.4TDI 70ks UNIKAT -08

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун 17:48 Автомобили , Крива Паланка

VW TOUAREG 3.0TDI NAVI BI-XENON MOZNA ZAMENA

13 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун 08:19 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -07 COSMO FULL

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун 08:11 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF PLUS 1.9 TDI FULL HIGHLINE TOP AVTOMOBIL

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток