Македонски | Shqip | English |
25 јун 17:40
Link:
Автомобили , Крива Паланка

VW TOUAREG 3.0TDI NAVI BI-XENON MOZNA ZAMENA

13 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 13:45 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS -07

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:45 Автомобили , Крива Паланка

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 120 KS 6 BRZINI MOZNA ZAMENA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:25 Автомобили , Крива Паланка

Opel Astra 1.7 CDTI 101 ks Cosmo UNIKAT

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:22 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 5 PLUS 2.0 TDI 140ks SPORT LINE.ZAMENA

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:22 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Alfa Romeo 147 1.9 JTD UNIKAT REDIZAIN

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:22 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Renault Scenic 1.5 DCI-106ks 6 Brzini full oprema

3 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:09 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Renault Grand Scenic 1.9 DCI 120ks 6 br 7 Sedista

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:07 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Opel Meriva 1.7 CDTI 101ks - 06 UNIKAT

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:07 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Seat Altea XL 1.9 TDI 105ks FULL OPREMA ZAMENA

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:05 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Skoda Fabia 1.4TDI 70ks UNIKAT -08

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:05 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 136ks FULL OPREMA REGISTIRANO -00

3 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:05 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 5 2.0 TDI 140ks SPORT LINE 6 BRZINI- 05

4 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:57 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

Mercedes C 220 cdi

10 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:57 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150KS COSMO -08

7 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:57 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

FIAT CROMA 1.9M-JET 150KS -07

3 190 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:40 Автомобили , Крива Паланка

Ford Fiesta 1.8 Dizel

899 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:54 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

VW LUPO

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:44 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 206 1.4HDI

1 090 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:04 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES ML 320CDI

10 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:57 Автомобили , Крива Паланка

VW Scirocco 1.4TSI DSG7

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 11:43 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 207 1.4HDI 75KS CISTO NOVO PERFEKT AUTO

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:43 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

VW TOUAREG 3.0TDI 225KS CISTO NOV PERFEKT AUTO

8 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун 22:18 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.7CDTI SPORT

4 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
26 јун 22:10 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.4TDI PERFEKTNO

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
26 јун 18:55 Автомобили , Крива Паланка

OPEL VECTRA 1.8 16V BENZIN PLIN FULL

1 999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун 16:17 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS NAVIG DISTANCE VIP AUTO

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун 15:45 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

VW PASSAT7 2.0TDI 140KS DSG AVTOM VARIANT VIP AUTO

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун 10:07 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 307 1.6 HDI 90KS FACELIFT

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
25 јун 20:38 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.7CDTI 101KS CISTO NOVA -06 UNIKATNA

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун 17:47 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1,9CDTI 120KS COSMO

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун 17:47 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 163KS ELIT AUTO

7 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун 17:46 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 136KS KOZA

4 950 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток