Македонски | Shqip | English |
16 апр. 10:18 Куќи/Вили , Крива Паланка

EVTINA KUKЈA VO K.PALANKA

22 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
14 фев. 20:30 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka na dva sprata so 2 kupatila 2 kujni

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 120
29 дек. 20:08 Станови , Крива Паланка

Stan vo strog centar na Kriva Palanka

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 септ. 20:18 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka vo Kriva Palanka

45 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
27 авг. 15:50 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka od 110m2 Vo Kriva Palanka

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 110
25 мар. 15:54 Станови , Крива Паланка

STAN OD 40m2 VO KRIVA PALANKA

Број на соби: 2
Површина: 40
14 мар. 11:01 Куќи/Вили , Крива Паланка

KUKЈA VO KRIVA PALANKA

Број на соби: 8
Површина: 160
13 јан. 15:14 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka vo Gramage Kriva Palanka

Број на соби: 4
Површина: 160
05 јан. 12:14 Станови , Крива Паланка

STAN OD 40m2 VO KRIVA PALANKA

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток