Македонски | Shqip | English |
10 дек. 23:19 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES CLS 320CDI

9 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 16:27 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 5 4×4 1.9TDI 4 MOTION 6 BRZINI

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
04 дек. 17:43 Автомобили , Крива Паланка

FORD FIESTA 1.4TDCI 70KS 4.5L/100 GHIA MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 13:34 Автомобили , Крива Паланка

ALFA ROMEO 159 1.9 M JET 120 KS MOZNA ZAMENA

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 13:43 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES BENZ E 270 AVANGARDE

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 17:28 Автомобили , Крива Паланка

FORD FOCUS 1.6TDCI XENON KOZA TITANIUM MAKS AUTO

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
27 ноем. 16:27 Автомобили , Крива Паланка

BMW 318d

3 299 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 09:41 Автомобили , Крива Паланка

Audi a3 1.9tdi 90ks odlicna sostojba

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 12:55 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW TOURAN HIGH LINE 1.9TDI

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 17:44 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

FORD FOCUS 1.6 TDCI -05 ELIT AUTO

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 10:07 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 407 2.0HDI 6BRZINI EXCLUSIVE MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 ноем. 17:24 Автомобили , Крива Паланка

FIAT PANDA CROSS 4x4 1.3MultiJet 75ks -09 EURO5

4 444 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
20 ноем. 15:12 Автомобили , Крива Паланка

VW Sharan 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
18 ноем. 10:26 Автомобили , Крива Паланка

Ford Fiesta 1.8 Dizel

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 14:38 Автомобили , Крива Паланка

Citroen Saxo

1 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
16 ноем. 14:19 Автомобили , Крива Паланка

VW SHARAN 1.9TDI 116KS 7SEDISHTA ODLICHEN

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
14 ноем. 20:10 Автомобили , Крива Паланка

FIAT DOBLO 1.3 M-JET DYNAMIX N1 MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 ноем. 12:49 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C4 1.6HDI 90KS EXCLUZIVE BIXENON MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток