Македонски | Shqip | English |
19 мај 12:34
Линк
Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 406

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 12:34
Линк
Автомобили , Крива Паланка

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999

18 мај 16:15 Автомобили , Крива Паланка

BMW 118D FACELIFT -09

6 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 08:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Opel Astra 1.7 CDTI Cosmo -12

6 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 08:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A4 2.0 TDI 143KS FULL -09

8 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 08:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D SPORT PAKET -07

6 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 20:54 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.4TDI 75KS COMFORTLINE 170.000KM -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 20:03 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 6 1.6TDI105KS DVD NAVI SERVISIRAN MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 20:03 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 TDI 8V SPORTBACK NAVI 101000km MAKS AUTO

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
16 мај 20:01 Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 163KS SPORTPAKET FULL LIZING MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 20:01 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF5 GTD SPORT 2.0TDI 170KS 8V LIZING MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 19:59 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 5 GTD SPORT 1.9TDI 105KS NAVI+DVD MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 19:59 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 1.9TDI 77KW 105KS EURO-4 LIZING MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 19:59 Автомобили , Крива Паланка

KIA SPORTAGE 2.0CRDI 4X4 4WD KOZHA LIZING MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 19:57 Автомобили , Крива Паланка

OPEL CORSA D 1.3CDTI 90KS 6BRZINI LIZING MAKS AUTO

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 19:57 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 207 1.4I BENZIN PLIN NAVI 91000km MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
16 мај 19:55 Автомобили , Крива Паланка

FIAT SEDICI 1.9M-JET 4x4 6BR KOZHA LIZING MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 19:55 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO 1.9MULTIJET 120KS NOVO LIZING MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 19:53 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C4 1.6HDI 90KS 132000km EXCLUZIVE MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 19:53 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0TDI 140ks BELIOT LEBED LIZING MAKS AUTO

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 19:51 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES BENZ A180 CDI 181350km LIZING MAKS AUTO

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 19:51 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN BERLINGO 1.6HDI 90KS MULTISPACE MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
16 мај 09:47 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS PERFEKTNO

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 23:06 Автомобили , Крива Паланка

VW TOURAN 2.0TDI 140KS 7 SEDISTA

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 23:04 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.7CDTI NAVIGACIJA

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 23:04 Автомобили , Крива Паланка

VW TOURAN 2.0TDI 140KS NAVIGACIJA

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 23:02 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.4 TDI 70 KS COMFORTLINE

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 22:57 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.9CDTI 120KS COSMO

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 мај 22:52
Линк
Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C5 2.0HDI 140KS 2013 EXCLUSIVE

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 21:56 Автомобили , Крива Паланка

VW TOURAN 1.9TDI 105KS 6BRZ GOAL 7 SEDISTA NAVI-06

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 19:13 Автомобили , Крива Паланка

VW Passat -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 12:06 Автомобили , Крива Паланка

Hyndai

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток