Македонски | Shqip | English |
14 мар. 20:00 Автомобили , Крива Паланка

LANCIA YPSILON 1.3M-JET MOTOR NA LANCE MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
14 мар. 19:40 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 206 1.4 75ks -02

1 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 13:05 Автомобили , Крива Паланка

WV POLO 1.2I VO TOP SOSTOJBA SERVISNA KNIGA

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
12 мар. 22:55 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 5 2.0TDI 140KS HIGHLINE 185000KM -04

4 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 22:55 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOFLEX FULL OPREMA -10

6 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 13:59 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF IV 1.6 16 V

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 09:52 Автомобили , Крива Паланка

VW TOURAN 1.9 TDI DSG

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 мар. 18:24 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 5 GTD SPORT 1.9TDI 105KS NAVI+DVD MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 17:37 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6brz -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 мар. 12:30 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 5 -04

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 09:11 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A4 2.0 TDI 143KS FULL -09

9 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 09:07 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 32OD SPORT PAKET -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 20:45 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 Ks KLIMATRONIK

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток