Македонски | Shqip | English |

04 јан. 19:48 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI 320KS

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 јан. 15:23 Автомобили , Крива Паланка

ALFA ROMEO 159 1.9M-JET 120KS PROMOCIJA

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 09:54 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 307 2.0hdi 110ks 03 reg

2 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 15:22 Автомобили , Крива Паланка

BMW 320 177KS REGISTRIRANO NEW FACE

9 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
30 дек. 13:30 Автомобили , Крива Паланка

VOLVO S60 NAVI 2.4D REGISTRIRAN SERVISIRANO

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 20:08 Станови , Крива Паланка

Stan vo strog centar na Kriva Palanka

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 дек. 08:58 Автомобили , Крива Паланка

BMW X1 4×4 X-drive

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
26 дек. 15:29 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Doblo-MAXI -08 1.9 multijet

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
23 дек. 12:20 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES-BENZ A 200 CDI AVANGARDE -06 REGISTR

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток