Македонски | Shqip | English |
28 мај 00:02 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Polo 1.9 SDI CISTO NOVO SERVISNA -01

2 555 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 17:59 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 307 2.0 HDI 90KS -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 15:21 Станови , Крива Паланка

Stan od 60m2 vo Kriva Palanka

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
19 мај 08:31 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.9 TDI KLIMATRONIK 100% UNIKAT -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 09:40 Автомобили , Крива Паланка

Audi A4 140 ks Unikat -04

9 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 18:22 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 4 1.9 TDI 110 ks -00 UNIKAT

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 23:55 Автомобили , Крива Паланка

FORD FOCUS 1.8 TDCI KLIMA 100% UNIKAT -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
14 мај 11:18 Автомобили , Крива Паланка

VW Passat 1.8 so atestiran plin i klima -94

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 20:31 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 206 1.4HDI KLIMA 100% UNIKAT -03

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 20:12 Автомобили , Крива Паланка

FIAT DOBLO 1.9 DIZEL KLIMA 100% UNIKAT -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 16:06 Автомобили , Крива Паланка

VW Sharan 1.9 85kw 6 brzini 116ks TDI-01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 13:50 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0TDI 140KS SPORT LINE -05

5 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
12 мај 13:58 Автомобили , Крива Паланка

Audi A3 2.0TDI 140ks REGISTR SERVISIRAN FULL -04

5 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 13:19 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES C 200 FUL OPREMA -95 SO PLIN

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 21:51 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE -03 NOVO

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 09:48 Автомобили , Крива Паланка

RENAULT MEGANE 1.5DCI 82KS EU 4 REALNI KILOMETR-04

3 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 16:04 Автомобили , Крива Паланка

RENAULT SCENIC 1.9 dci 102 ks - 02 -KOZA

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:35 Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 4 1.9 TDI 110ks 4L 100km FULL ORGINALEN-01

3 199 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 21:39 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 1.9TDI 131KS 6brzini HighLine-03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 19:51 Автомобили , Крива Паланка

Opel Corsa 1.7 DTL COMFORT -01 UNIKAT

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 19:10 Автомобили , Крива Паланка

TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 KLIMATRONIK 100% UNIKAT-06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 мај 10:30 Автомобили , Крива Паланка

Peugeot 307 -03

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
06 мај 23:37 Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 150KS NAVIGACIJA 6 BRZINI ELIT AUTO -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 23:34 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A4 1,9TDI 131KS NAVIGACIJA -02 ELIT AUTO

4 750 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 23:33 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS -04 COSMO ELIT AUTO

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 23:33 Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 136 KS -99 ELIT AUTO

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 23:22 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 1,9TDI 110KS -01 EURO3 ELIT AUTO

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 08:05 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES C 270 CDI NAVIGACIJA 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
06 мај 01:06 Автомобили , Крива Паланка

Audi A6 -98

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток