Македонски | Shqip | English |
31 мар. 20:48 Куќи/Вили , Крива Паланка

Deloven prostor od 130m2 vo Kriva Palanka

Број на соби: 2
Површина: 130
31 мар. 05:32 Автомобили , Крива Паланка

Lada Niva -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 22:01 Автомобили , Крива Паланка

FIAT MULTIPLA 1.9 JTD CISTO NOVO 100% UNIKAT -07

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
30 мар. 15:10 Автомобили , Крива Паланка

Seat Ibiza -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 22:16 Автомобили , Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 65KS -01 AVTO DRUM

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
28 мар. 21:14 Автомобили , Крива Паланка

TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 20:44 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 1.9 TDI 101KS KLIMATRONIK 100% UNIKAT -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 20:26 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0TDI 140KS 6 BRZINI 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 15:09 Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 4 1.9 TDI 81kw -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 22:47 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0TDI 140KS 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 21:21 Автомобили , Крива Паланка

FORD FOCUS 1.8TDCI 115KS 100% UNIKAT -03

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
25 мар. 21:09 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 307 1.6HDI 90KS 100% UNIKAT -07

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 20:22 Автомобили , Крива Паланка

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD FUL OPREMA 100% UNIKAT-06

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
24 мар. 03:46 Автомобили , Крива Паланка

Lada Niva -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
24 мар. 02:53 Автомобили , Крива Паланка

DAEWOO NEXIA -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 19:18 Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES A 170 CDI LONG MODEL AVANGARDE-03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 16:29 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA G 2.0 DI -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 23:30 Автомобили , Крива Паланка

BMW X3 20d -05 SPORT PAKET ELIT AUTO

9 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 мар. 07:59 Автомобили , Крива Паланка

ALFA ROMEO 147JTD FUL OPREMA 100% UNIKAT -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 23:10 Автомобили , Крива Паланка

OPEL FRONTERA 2.0DTI 4X4 KLIMA 100% UNIKAT -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 15:29 Автомобили , Крива Паланка

FIAT PUNTO 1.9 JTD FULL OPREMA -01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток