Македонски | Shqip | English |

25 септ. 19:36 Автомобили , Крива Паланка

Opel Astra

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 22:54 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 118D 122ks 6brizni UNIKAT -05

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 20:18 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka vo Kriva Palanka

45 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
19 септ. 09:21 Автомобили , Крива Паланка

LANCIA YPSILON 1.3 M-JET 75KS MOMO DESIGN MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
19 септ. 09:21 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0TDI 8V SPORTBACK NAVI 151959km NEW FACE

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 19:17 Автомобили , Крива Паланка

JEEP GRANDE CHEROOKE 3.1 DIZEL/LPG

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 11:05 Автомобили , Крива Паланка

WV POLO 1.4 TDI

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 18:18 Автомобили , Крива Паланка

VOLVO V40 1.9D -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 09:10 Автомобили , Крива Паланка

Audi Q5 3.0 TDI 2 Sline

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 13:06 Автомобили , Крива Паланка

Jeep Grand Cherokee 3.1 DIZEL/LPG

2 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 18:23 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.2TDI 75KS COMFORTLINE PRO AutoClub

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
12 септ. 15:32 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 1.9TDI 105KS PERFEKTNO

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 14:47 Автомобили , Крива Паланка

Golf 5 1.9TDI 6 Brzini 105ks

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 септ. 10:47 Автомобили , Крива Паланка

Mazda 3 2.0 HDI 143ks 6 Brzini koza full

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 септ. 16:47 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 SportBack 1.9TDI 105KS FULL

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 08:46 Автомобили , Крива Паланка

VOLVO C30 1.6D 151300KM XENON FACELIFT MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
08 септ. 08:38 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 101KS 126500km MODEL EURO 4

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 септ. 17:44 Автомобили , Крива Паланка

VOLVO V40 1.9D 116KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 16:19 Автомобили , Крива Паланка

LAND ROVER FREELANDER II -08

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг. 18:04 Автомобили , Крива Паланка

Citroen c3 1.4HDI

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
30 авг. 11:34 Автомобили , Крива Паланка

Seat Ibiza 1.2 benzin

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
29 авг. 18:33 Автомобили , Крива Паланка

FORD FIESTA 1.4TDCI 70KS 140500km GHIA MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 авг. 18:19 Автомобили , Крива Паланка

OPEL COMBO 1.3 CDTI CISTO NOVO MAKS AUTO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 15:50 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka od 110m2 Vo Kriva Palanka

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 110
Кон почеток