Македонски | Shqip | English |
12 мај 09:00
Link:
Автомобили , Крива Паланка

Peugeot 2008 SUV 1.6 bluehdi -15 120hp

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 15:20
Link:
Автомобили , Крива Паланка

BMW X3 3.0D XDRIVE 258KS INDIVIDUAL -12

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 09:21
Link:
Автомобили , Крива Паланка

AUDI A5 2.0TDI 190KS QUATTRO EURO6 130000KM -15

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999

08 ноем. 00:42 Автомобили , Крива Паланка

Opel Corsa 1.2 benzin na 80 000km

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
15 апр. 01:56 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka vo naselba Baglak

Број на соби: 3
Површина: 60
22 јун. 06:34 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 1.4 HDI -05 68 KS

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток