Македонски | Shqip | English |
18 апр 22:47 Автомобили , Крушево

Mercedes ML 350 bluetec

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр 17:16 Автомобили , Крушево

Audi A4 1.9TDI

10 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр 22:34 Автомобили , Крушево

Mercedes Vito

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар 16:08 Автомобили , Крушево

Skoda Felicia benzin

680 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
17 фев 22:52 Автомобили , Крушево

BMW X6

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев 17:29 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 2
Површина: 40
01 фев 21:52 Автомобили , Крушево

Opel Astra 1.4 Twinport

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
29 јан 01:48 Автомобили , Крушево

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85KW 116PS CH SHARAN

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан 13:43 Станови , Крушево

Stan vo Krusevo

Број на соби: 2
19 јан 16:09 Автомобили , Крушево

Mercedes Vito 108

3 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан 03:27 Автомобили , Крушево

Ford Mondeo 1.8 tdi

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
10 јан 02:56 Автомобили , Крушево

BMW 118

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 02:44 Автомобили , Крушево

Mercedes Vito 108 odlichna sostojba

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан 16:21 Автомобили , Крушево

Citroen Xantia

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
03 јан 19:36 Автомобили , Крушево

Opel Astra

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек 19:57 Куќи/Вили , Крушево

Apartmani i sobi vo Krusevo

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
Кон почеток