Македонски | Shqip | English |
15 ноем. 17:36 Автомобили , Крушево

VW Golf 5 1.6 fsi

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 окт. 22:47 Автомобили , Крушево

VW Golf 4

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
20 окт. 12:18 Автомобили , Крушево

BMW 530d M-paket

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 09:51 Автомобили , Крушево

Peugeot 307

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт. 17:35 Куќи/Вили , Крушево

Moderno namestena vila vo Krusevo itno

700 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
12 септ. 20:19 Автомобили , Крушево

VW GOLF Moze zamena

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
04 септ. 20:43 Автомобили , Крушево

Mercedes B Classa 180 -09 registriran

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 септ. 14:32 Автомобили , Крушево

Opel Signum 1.9cdti extra cena za kes moze zamena

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 14:24 Автомобили , Крушево

FIAT PUNTO ODLICNA SOSTOJBA

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
31 јул. 00:50 Автомобили , Крушево

Yugo 55

Година: 1991
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 12:21 Автомобили , Крушево

Ford Transit

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 јул. 16:05 Автомобили , Крушево

Audi A3

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
04 јул. 23:57 Автомобили , Крушево

VW Golf 4

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
30 јун. 20:45 Автомобили , Крушево

Audi A3 1.9TDI 77KW 105KS KLIMATRONIK CISTO NOVO

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 10:46 Автомобили , Крушево

Skoda Felicia

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 08:05 Автомобили , Крушево

VW Polo

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 19:00 Автомобили , Крушево

VW Polo

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 20:34 Автомобили , Крушево

Hyundai Tucson

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток