Македонски | Shqip | English |
09 мај 08:05 Автомобили , Крушево

VW Polo

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 19:00 Автомобили , Крушево

VW Polo

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 20:34 Автомобили , Крушево

Hyundai Tucson

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
08 мар. 20:06 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo Krusevo

33 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 мар. 02:33 Автомобили , Крушево

KUPUVAM FIAT PANDA OD -05 NAGORE

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 19:35 Автомобили , Крушево

VW Golf 5 2.0 tdi

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 00:04 Автомобили , Крушево

RENAULT MEGANE

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 01:54 Автомобили , Крушево

Lada Niva

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
09 јан. 19:59 Автомобили , Крушево

Volvo 240

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
06 јан. 17:05 Куќи/Вили , Крушево

Se izdava sprat vo Krusevo

3 000 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 110
26 дек. 18:59 Автомобили , Крушево

Ford Mondeo 2.0TDci Titanium 140ks

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток