Македонски | Shqip | English |
01 мај 19:02 Автомобили , Крушево

Hyundai Accent -00 odlicno socuvan

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
29 апр. 20:40 Автомобили , Крушево

BMW 530d FULL OPREMA -99

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 12:26 Станови , Крушево

Apartmani vo Krushevo

Број на соби: 2
Површина: 100
14 апр. 06:26 Автомобили , Крушево

VW Lupo 1.4.tdi -00

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 15:30 Автомобили , Крушево

BMW 530d -04

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 20:28 Автомобили , Крушево

Mercedes A 160 -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
09 мар. 20:12 Куќи/Вили , Крушево

Kuka od 180m2 vo Krusevo

Број на соби: 9
Површина: 180
19 фев. 12:23 Куќи/Вили , Крушево

Kuka od 100m2 Krusevo do Ilinden

Број на соби: 3
Површина: 100
30 јан. 18:46 Автомобили , Крушево

Fiat Tipo 1.6 Benzin-plin -94 ITNO

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 20:15 Куќи/Вили , Крушево

Kuka od 100m2 vo Krusevo

Број на соби: 5
Површина: 100
17 јан. 20:19 Автомобили , Крушево

Honda Civic -02

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан. 18:55 Автомобили , Крушево

Honda Civic -02

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 15:43 Автомобили , Крушево

Honda Civic -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
29 дек. 15:23 Автомобили , Крушево

Honda Civic -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток