Македонски | Shqip | English |
13 дек. 13:38 Куќи/Вили , Крушево

Se izdava sprat od kuka vo Krusevo

Број на соби: 3
Површина: 100
24 ноем. 14:44 Автомобили , Крушево

BMW 320d -02

5 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
14 ноем. 19:33 Автомобили , Крушево

Audi A4 -98 Itno

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 19:31 Автомобили , Крушево

Ford Escort 1.8D -94

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 08:47 Автомобили , Крушево

Ford Mondeo samo 86000km -00

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
04 окт. 18:36 Автомобили , Крушево

Ford Focus Ghia 1.8tdci -03 moze zamena

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 19:55 Автомобили , Крушево

Renault Scenic -03

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 20:44 Автомобили , Крушево

VW Golf -99 ili menuva

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 11:34 Куќи/Вили , Крушево

Vila Sofija Krusevo

Број на соби: 2
Површина: 60
10 септ. 22:29 Автомобили , Крушево

Renault R 18 so A-testiran plin -83

Година: 1983
Километража: 250 000 - 299 999
09 септ. 12:45 Автомобили , Крушево

BMW 325 TURBO DIZEL -91

2 500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 130 000 - 139 999
02 септ. 16:16 Куќи/Вили , Крушево

KUKA VO KRUSEVO

10 000 ЕУР

Број на соби: 5
31 авг. 15:53 Автомобили , Крушево

RENAULT TWINGO 1.2 43 KW MOZE ZAMENA ZA KARAVAN-99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток