Македонски | Shqip | English |
25 мај 16:14 Автомобили , Крушево

BMW 320

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
22 мај 15:54 Автомобили , Крушево

BMW 325 E36

1 200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 23:36 Автомобили , Крушево

Mercedes-Benz C 220

3 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 10:18 Автомобили , Крушево

FIAT PUNTO II NEUVEZENO

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
29 мар. 16:58 Куќи/Вили , Крушево

Kukja vo Krusevo

Број на соби: 8
Површина: 170
03 мар. 12:19 Куќи/Вили , Крушево

Se izdava Apartman vo Krusevo

Број на соби: 2
Површина: 40
27 фев. 18:32 Автомобили , Крушево

Mercedes C220 cdi

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 19:44 Автомобили , Крушево

VW Passat 1.9tdi 116ks zamena VW Passat b6 Audi

2 699 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 13:05 Автомобили , Крушево

PEUGEOT 207 1.4HDI

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 22:46 Куќи/Вили , Крушево

Nova kuka vo Krushevo

Број на соби: 10
Површина: 200
21 јан. 01:30 Станови , Крушево

Namesten stan vo Krusevo

Број на соби: 2,5
20 јан. 14:08 Станови , Крушево

Stan vo centarot na Krusevo

Број на соби: 2,5
03 јан. 19:42 Куќи/Вили , Крушево

Apartmani vo Krusevo

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
02 јан. 17:10 Автомобили , Крушево

VW Golf mk3

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 18:28 Куќи/Вили , Крушево

Apartmani i sobi vo Krusevo

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
27 дек. 01:18 Куќи/Вили , Крушево

Sprat vo etno stil vo Krushevo

700 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Кон почеток