Македонски | Shqip | English |

Вчера 15:14 Автомобили , Крушево

BMW 320

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
16 јан. 22:27 Куќи/Вили , Крушево

Nova kukja Krushevo

Број на соби: 10
Површина: 200
03 јан. 19:42 Куќи/Вили , Крушево

Apartmani vo Krusevo

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
02 јан. 17:10 Автомобили , Крушево

VW Golf mk3

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 18:28 Куќи/Вили , Крушево

Apartmani i sobi vo Krusevo

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
27 дек. 01:18 Куќи/Вили , Крушево

Sprat vo etno stil vo Krushevo

700 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
03 дек. 17:56 Куќи/Вили , Крушево

Nova godina vo Krusevo

Број на соби: 2
Површина: 40
21 ноем. 21:18 Автомобили , Крушево

Zastava 750

300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
21 ноем. 21:14 Автомобили , Крушево

PEUGEOT 206 1.4 HDI ODLICNO

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 10:57 Автомобили , Крушево

FIAT UNO

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
08 ноем. 16:14 Автомобили , Крушево

Peugeot 306 1.9 obicen dizel karavan

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток