Македонски | Shqip | English |
Вчера 19:46
Линк
Автомобили , Куманово

Peugeot Quiksilver 206

3 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
04 дек 09:49
Линк
Автомобили , Куманово

Audi A6

18 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 21:12 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 535d 210kw od Svajcarska

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:10 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 530XDrive 173 kw -08 od Ch

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:58 Претпријатие Автомобили , Куманово

Audi A5 S-Line 3.0 TDI Quattro

19 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:13 Претпријатие Автомобили , Куманово

Seat Ibiza 1.4 16v 63kw -08 AutoPlac MeMo

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:26 Автомобили , Куманово

RANGE ROVER SPORT HSE TDV8 3.6 EXTRA CENA

17 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:06 Автомобили , Куманово

BMW 318D -11 Germany

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:50 Автомобили , Куманово

Peugeot 406 td

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:38 Автомобили , Куманово

Opel Signum 1.9 cdti reg mk swiss novo vozilo

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:38 Автомобили , Куманово

Seat Leon 2.0 TDI

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:37 Автомобили , Куманово

VW GOLF 6 2.0 TDI 110ks

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:35 Автомобили , Куманово

VW GOLF 7 1.6TDI 105HP BlueMotion // NAVI //

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 18:30 Станови , Куманово

Sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:29 Автомобили , Куманово

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101ks

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:27 Автомобили , Куманово

SEAT LEON 1.9 TDI 105ks

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:21 Автомобили , Куманово

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 17:55 Автомобили , Куманово

VW Golf

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:50 Автомобили , Куманово

BMW F10 525 204 KS 12

15 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:02 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 308 1.6 hdi kupeno vo MK

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:02 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 118 dizel

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:58 Претпријатие Автомобили , Куманово

AUDI Q7 3.0 TDI ZAMENA

9 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:46 Автомобили , Куманово

BMW 116 I kupeno vo MakKar

5 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:34 Автомобили , Куманово

Opel Meriva B -15 ne e od uvoz

7 950 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 16:34 Автомобили , Куманово

Skoda Rapid 1.6 TDI

6 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:30 Автомобили , Куманово

Mercedes W164 ML 280 cdi EXTRA CENA

11 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:22 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

1 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:34 Автомобили , Куманово

Volkswagen GOLF 6 1.6TDI 105KS

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:10 Автомобили , Куманово

MERCEDES CLK 270 CDI -04 MOZE ZAMENA

6 799 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:54 Автомобили , Куманово

Peugeot 307 cc Kabriolet

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:54 Автомобили , Куманово

Honda CR-V 2.2ctdi se plateno do reg+swajcars

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток