Македонски | Shqip | English |
13 мар 14:06
Линк
Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 21:10 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 530XDrive 173 kw -08 od Ch

13 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:15 Автомобили , Куманово

Mitsubishi Grandis 2.0

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:11 Автомобили , Куманово

Ford Mondeo 1.8 tdi

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:55 Автомобили , Куманово

Opel Vectra

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:43 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147jtd Q2 uvezen od svajcarija

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:42
Линк
Автомобили , Куманово

VW Passat CC 2.0 TDI 125 kW 170 hp

14 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:21 Автомобили , Куманово

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 18:14 Автомобили , Куманово

VW PASSAT 1.9TDI FULL NAVI OD CH

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:55 Автомобили , Куманово

VW Golf

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:49 Автомобили , Куманово , Липково

BMW 525

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:05 Автомобили , Куманово

PEUGEOT 207 1.6HDI -08 SWISS REG MK NOVO VOZILO

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:44 Автомобили , Куманово , Липково

Citroen C4 Picasso

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:20 Автомобили , Куманово

Seat Leon 2.0 Tdi Svajcarska

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:54 Автомобили , Куманово

CITROEN C3 1,4 EKSTRA SVAJCARIJA

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:17 Автомобили , Куманово

AUDI TT

3 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:12 Автомобили , Куманово

Audi A6

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:45 Автомобили , Куманово

AUDI A5 2.0 TDI SPORTBACK SFAJCARSKO

16 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:45 Автомобили , Куманово

BMW 530 d DPF FULL OPSION

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:44 Автомобили , Куманово

BMW 530 d M Paket od Ch

15 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:44 Автомобили , Куманово

BMW X5 3.0 d -07 od Svajcarija

13 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:44 Автомобили , Куманово

MERCEDES BENZ C 200 CDI AUTOMATIC FIX KES

9 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:44 Автомобили , Куманово

AUDI Q7 4.2 TDI 340 ps REDIZAJN mozna zamena

15 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:29 Автомобили , Куманово

VW GOLF 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:29 Автомобили , Куманово

OPEL CORSA 1.3 CDTI NAJNOV UVOZ CH

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:27 Автомобили , Куманово

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 74KW UVOZ CH

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 01:00 Автомобили , Куманово , Липково

VW CADDY LIFE TDI

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток