Македонски | Shqip | English |

Вчера 21:54 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO KUMANOVO

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
17 јан. 20:53 Куќи/Вили , Куманово

Kuka na ul Nikola Tesla br 1

Број на соби: 6
Површина: 100
16 јан. 23:31 Куќи/Вили , Куманово

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
16 јан. 21:42 Станови , Куманово

STAN VO SUMA KUMANOVO

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 јан. 13:05 Станови , Куманово

Se izdava stan vo Kumanovo nenamesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
16 јан. 10:52 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
16 јан. 07:39 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Број на соби: 10
Површина: 200
15 јан. 16:54 Станови , Куманово

Stan pod kirija

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
14 јан. 13:02 Станови , Куманово

Nov stan vo Kumanovo

41 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
13 јан. 18:52 Куќи/Вили , Куманово

Odlicna dvospratna kuka vo Kumanovo

40 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
Кон почеток