Македонски | Shqip | English |

Вчера 23:11 Автомобили , Куманово

Mercedes Benz E220 CDI W211

5 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:12 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 535d 210kw od Svajcarska

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:10 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 530XDrive 173 kw -08 od Ch

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:58 Претпријатие Автомобили , Куманово

Audi A5 S-Line 3.0 TDI Quattro

19 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:13 Претпријатие Автомобили , Куманово

Seat Ibiza 1.4 16v 63kw -08 AutoPlac MeMo

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:40 Автомобили , Куманово

Peugeot 308 itno

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:43 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW GOLF 1.9 TDI 105KS FABRIKA RABOTA

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:40 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 320D 163KS

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:21 Автомобили , Куманово

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 18:19 Автомобили , Куманово

VW GOLF 7 1.6TDI 105HP BlueMotion NAVI

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:55 Автомобили , Куманово

VW Golf

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:50 Автомобили , Куманово

BMW F10 525 204 KS 12

15 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:30 Автомобили , Куманово

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIC

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
Вчера 17:26
Линк
Автомобили , Куманово

Audi A3 Dizel

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:14 Автомобили , Куманово

Citroen C3 1.4 hdi

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:06 Автомобили , Куманово

CITROEN C3 1.4HDI 51KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:06 Автомобили , Куманово

FIAT PANDA 1.1 41KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:34
Линк
Автомобили , Куманово

Volkswagen GOLF 6 1.6TDI 105KS

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:05 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fusion 1,4 tdci dizel Moze zamena

4 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:08 Автомобили , Куманово

MERCEDES CLK 270 CDI -04 MOZE ZAMENA

6 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:40 Автомобили , Куманово

AUDI Q3 2.0 TDI QUATRO -13 PANORAMA

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:39 Автомобили , Куманово

AUDI A5 CABRIO S-Line 3.0 TDI QUATRO CH -09

22 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:39 Автомобили , Куманово

AUDI A5 2.7 TDI

14 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:39 Автомобили , Куманово

BMW X5 3.0 d -07 od Svajcarija

13 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:39 Автомобили , Куманово

AUDI Q7 4.2 TDI 340 ps REDIZAJN mozna zamen

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:38 Автомобили , Куманово

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4x4 I -10 MOD OD CH FULL

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:10 Автомобили , Куманово

Opel Astra

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 ное 23:56 Автомобили , Куманово

Honda FR-V 2.2 CTDI 6 Sed 103 kw

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 ное 23:52
Линк
Претпријатие Автомобили , Куманово

Jeep Grand Cherooke 3.0 CRD 4x4 Limited

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 ное 23:41 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo 147 2.0 ReDesign Dizajn 07 A-Test Plin

3 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
22 ное 21:30 Автомобили , Куманово

Opel Signum 1.9 cdti reg mk

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток