Македонски | Shqip | English |
Вчера 18:35 Станови , Куманово

SE IZDAVA STAN OD 60M2 VO KUMANOVO

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 16:52 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo strog centar so dukan

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 14:08 Куќи/Вили , Куманово

SE IZDAVA KUKA OD 120m2 VO KUMANOVO

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 13:05 Станови , Куманово

Se izdava stan vo Kumanovo nenamesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
22 фев 22:49 Станови , Куманово

Stan vo Kumanovo

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев 21:54 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO KUMANOVO

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
22 фев 01:29 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
21 фев 22:00 Станови , Куманово

Stan vo centar na Kumanovo nov

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
21 фев 13:26 Станови , Куманово

Nov stan pozadi Serava

45 500 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев 13:14 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

36 000 ЕУР

Број на соби: 8
21 фев 12:51 Станови , Куманово

Nov stan 55m2

38 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 фев 09:46 Куќи/Вили , Куманово

Kuka od 180m2 do Zelen Pazar Kumanovo

Број на соби: 9
Површина: 180
17 фев 19:09 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO NASELBA KARPOS

Број на соби: 5
Површина: 120
15 фев 10:49 Куќи/Вили , Куманово

Shtepia 90m2 Kumanove

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 90
Кон почеток