Македонски | Shqip | English |

Денес 10:44 Автомобили , Куманово

OPEL ANTARA 4X4 DIZEL FULL KAKO NOVA

6 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:27 Автомобили , Куманово

BMW 428 i X DRIVE M ZAMENA LIZING

28 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:48 Автомобили , Куманово

Rover 400

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:10 Автомобили , Куманово

Opel Corsa 1,3 Dizel -07 reg 03 19 POVOLNO

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:25 Автомобили , Куманово

Audi A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 03:25 Автомобили , Куманово

Peugeot 307 2 HDI PANORAMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:01 Автомобили , Куманово

BMW 530D xd -06 Svajcarska

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:31 Куќи/Вили , Куманово

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 21:42 Станови , Куманово

STAN VO SUMA KUMANOVO

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:25 Автомобили , Куманово

Citroen C-Elysee -16

Година: 2016
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 20:28 Автомобили , Куманово

MERCEDES-BENZ E 220 CDI

17 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:54 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4 TDI 51KW FABRIKA

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:52 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 320 DIZEL

6 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:38 Автомобили , Куманово

DODGE Caliber 20 CRD motor od PASSAT -07 ZAMENA

5 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:11 Автомобили , Куманово

Fiat Panda 1.2

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:51 Автомобили , Куманово

Renault Clio 3 1.5 dci Svajcarija

3 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:49 Автомобили , Куманово

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 16:58 Автомобили , Куманово

Opel Corsa 1.3 CDTI

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток