Македонски | Shqip | English |

Денес 11:52 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 08:39 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Број на соби: 10
Површина: 200
Вчера 22:54 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO KUMANOVO

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 16:28 Куќи/Вили , Куманово

DVE POSTARI KUKI VO STROG CENTAR SOKOLANA ITNO

24 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
Вчера 04:08 Куќи/Вили , Куманово

Semejna kuka vo Recica

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 00:55 Куќи/Вили , Куманово

Kukja vo blizina na bolnica

Број на соби: 4
Површина: 130
23 мај 21:53 Куќи/Вили , Куманово

Kuka na ul Nikola Tesla br 1

Број на соби: 6
Површина: 100
23 мај 17:51 Куќи/Вили , Куманово

Kuka od 220m2 vo Kumanovo

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 мај 12:03 Куќи/Вили , Куманово

KUKA DO ZELEN PAZAR

Број на соби: 9
Површина: 180
23 мај 00:31 Куќи/Вили , Куманово

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
22 мај 18:41 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мај 19:56 Куќи/Вили , Куманово

Se izdava kuka pod kirija vo blizina na gr centar

Број на соби: 5
Површина: 130
19 мај 10:57 Куќи/Вили , Куманово

Odlicna dvospratna kuka vo Kumanovo

40 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
18 мај 09:51 Куќи/Вили , Куманово

KUKA NA DOBRA LOKACIJA

Број на соби: 8
06 мај 17:31 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo centar na Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 120
06 мај 14:19 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

29 500 ЕУР

Број на соби: 4
04 мај 12:51 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo Itno i povolno

Број на соби: 8
Површина: 200
26 апр. 02:38 Куќи/Вили , Куманово

Vikendica so plac od okolu 1000m2 itno

Број на соби: 2
Површина: 40
24 апр. 19:59 Куќи/Вили , Куманово

Kuka so prostrano dvorno mesto nad Sokolana

65 000 МКД

Број на соби: 6
Површина: 160
Кон почеток