Македонски | Shqip | English |
Вчера 00:24 Станови , Куманово

Stan blisku do pazar cena povolna

Број на соби: 3,5
Површина: 60
16 фев. 10:22
Линк
Станови , Куманово

Stan od 120m2 vo Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 120
16 фев. 10:22 Станови , Куманово

Stan od 120m2 vo Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 120
15 фев. 21:42 Станови , Куманово

STAN VO SUMA KUMANOVO

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 фев. 10:37 Станови , Куманово

Stan od 120m2 vo Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 120
14 фев. 12:57 Станови , Куманово

SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
14 фев. 12:41 Станови , Куманово

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN APARTMAN

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
12 фев. 00:11 Станови , Куманово

Stan na odlicna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 60
28 јан. 14:19 Станови , Куманово

Apartman vo centar na Kumanovo

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 2
14 јан. 13:02 Станови , Куманово

Nov stan vo Kumanovo

41 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
28 дек. 14:39 Станови , Куманово

Banes ne Kumanove

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
27 дек. 22:31 Станови , Куманово

Banes ne Kumanove

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
20 дек. 10:53 Станови , Куманово

SE IZDAVA STANBEN PROSTOR NAMESTEN KUMANOVO

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
17 дек. 20:37 Станови , Куманово

Stan vo Kumanovo Centar

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 дек. 17:10 Станови , Куманово

Stan vo Kumanovo

Број на соби: 4
Површина: 100
04 дек. 16:25 Станови , Куманово

Stanben prostor namesten vo Kumanovo

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 ноем. 18:32 Станови , Куманово

DNEVNO SE IZDAVA STANBEN PROSTOR

1 600 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
27 ноем. 12:40 Станови , Куманово

Stan na Nagoricki Sokak

Број на соби: 1
Кон почеток