Македонски | Shqip | English |

13 мар. 13:50 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO CENTAR NA KUMANOVO

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 мар. 12:05 Автомобили , Куманово

AUDI A4 2.0 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 21:07 Автомобили , Куманово

FIAT SEDICI

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
12 мар. 15:15 Автомобили , Куманово

Ford Focus moze zamena sharan galaxy ili dr kombe

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 13:19 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz C220 CDI W203

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 10:13 Автомобили , Куманово

Ford Kuga 2.0Tdci Swiss Novo

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 23:35 Автомобили , Куманово

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 21:01 Куќи/Вили , Куманово

KUKA NAD SOKOLANA

Број на соби: 5
Површина: 110
11 мар. 18:44 Автомобили , Куманово

Ford Focus 1.8 tdci

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 15:55 Автомобили , Куманово

VW Touran

4 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
11 мар. 14:22 Куќи/Вили , Куманово

KUKA KAJ GIMNAZIJA VO KUMANOVO ITNO

35 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 160
Кон почеток