Македонски | Shqip | English |

04 јан. 22:25 Автомобили , Куманово

BMW e46 320d 150ks facelift

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 јан. 22:20 Автомобили , Куманово

Opel Zafira OPC 2.0 turbo

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 18:35 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 320 DIZEL

6 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 јан. 14:48 Автомобили , Куманово

MITSUBISHI COLT CZC 1.5 CABRIOLET

3 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан. 12:36 Автомобили , Куманово

CITROEN C2 1.1 BENZIN 54KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
04 јан. 10:33 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz E 270 CDI W 211 MK reg

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 21:12 Автомобили , Куманово

Mazda 3

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 16:16 Автомобили , Куманово

Mazda 6 karavan 2.0 dizel MK tablici

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 14:30 Автомобили , Куманово

Ford C-Max

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 12:58 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 јан. 11:49 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 TDI Cricket

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
03 јан. 09:42 Автомобили , Куманово

Nissan Vanette

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 17:10 Автомобили , Куманово

Rezervni delovi za Alfa 147

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
02 јан. 16:13 Автомобили , Куманово

Bmw e46 320d facelift 150ks

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток